Київенерго пригрозило судом боржникам за тепло

11 липня 2018, 19:23

Київенерго, що належить українському бізнесмену Рінату Ахметову, передаватиме справи боржників до суду, якщо споживач не реагуватиме на попередження протягом трьох місяців.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Після отримання рішення суду компанія звертається до Виконавчої служби із заявою про його примусове виконання. Боржник також вноситься до Єдиного реєстру боржників, що ускладнює в подальшому оформлення будь-яких угод щодо відчуження його майна.

Відео дня

Також виконавчою служби до боржника можуть застосовуватися інші заходи примусового стягнення – наприклад, арешт коштів та майна, заборона виїзду за кордон тощо.

Відзначається, що заборгованість споживачів та держбюджету за тепло і гарячу воду перед Київенерго на 1 липня складає майже 3,8 млрд грн.

Нагадаємо, що у травні 2018 року закінчився термін дії угоди на управління тепломережами столиці Київської міської держадміністрації з Київенерго, і функція теплопостачання міста була передана комунальному підприємству Київтеплоенерго.

Менш ніж за три тижні останні комунальні енергооб’єкти, які перебували в управлінні компанії, перейдуть місту.

Уже 31 липня закінчується термін дії угоди на управління Київенерго ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальним заводом Енергія. За рішенням Київради, з 1 серпня ці енергооб'єкти також переходять в управління Київтеплоенерго.

Проте Нафтогаз України відмовляється підписувати контракт з Київтеплоенерго через невирішену ситуацію з боргами за газ, через що теплозабезпечення столиці є під загрозою.


Київенерго займається виробництвом теплової та електричної енергії, постачанням теплової енергії, гарячим водопостачанням та централізованим опаленням. Найбільшими власниками голосуючих акцій Київенерго є підконтрольні СКМ Ріната Ахметова компанії: DTEK Holdings Limited - 25%, DTEK Energy BV - 29%, Ornex Limited - 21% і ДТЕК Енерго - 18%.

Показати ще новини
Радіо NV
X