Київенерго вирішили розділити на кілька компаній

0 коментувати
Київенерго розділять
Фото: socportal.info

Київенерго розділять

Акціонери компанії Київенерго вирішили провести реорганізацію бізнесу шляхом розділення компанії за видами діяльності

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Так, буде створено дві нові компанії: одна буде займатися розподілом електроенергії і експлуатацією електромереж, інша - постачанням електроенергії. Такий поділ необхідний, виходячи з вимог закону Про ринок електроенергії.

Відповідне рішення прийнято на зборах акціонерів 13 листопада.

Як зазначається, створення нових компаній ніяк не вплине на права та обов'язки за договорами на управління комунальним майном, укладеними між Київською міською радою та Київенерго. Право власності громади Києва на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод Енергегія, теплові мережі та інші об'єкти, залишається непорушним.


Київенерго експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.


Нагадаємо, що закон Про ринок електричної енергії набув чинності 11 червня.

Закон передбачає впровадження нової моделі ринку, що включає ряд сегментів: ринок двосторонніх договорів, ринок "на добу вперед", внутрішньодобовий ринок, балансуючий ринок і ринок допоміжних послуг. При реалізації закону передбачається дворічний перехідний період.

Документ запроваджує норми Третього енергетичного пакета ЄС, в тому числі в питанні поділу компаній за напрямками розподілу і передачі електроенергії.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: