Київенерго хоче відключити від гарячої води майже весь Лівий берег

24 квітня 2017, 13:45
Компанія Київенерго заявляє про можливе припинення гарячого водопостачання мешканців Дарницького та Дніпровського районів столиці через неврегульовані договірні відносини і борги теплопостачальної компанії ТОВ Євро-реконструкція (Дарницька ТЕЦ)

Про це повідомила компанія на своїй Facebook-сторінці.

Євро-реконструкція є постачальником послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для близько 300 тис. жителів Лівого берега Києва.

Відео дня

Транспортування тепла відбувається тепломережами, які перебувають в управлінні Київенерго.

Термін дії договору про надання послуг з транспортування теплоенергії між Київенерго та Євро-реконструкцією закінчився 1 березня 2017 року.

Київенерго направила компанії Євро-реконструкція проект договору про продовження взаємовідносин з надання послуг транспортування теплової енергії.

Однак Євро-реконструкція досі відповіді не надала і не повідомила про свої наміри щодо подальшої співпраці.

З початку 2017 року Євро-реконструкція не оплачує послуги з транспортування теплової енергії.

Борг станом на 1 березня перед компанією Київенерго досяг 38 млн гривень.

Згідно з чинним законодавством, Київенерго, як ліцензіат з транспортування теплової енергії, зобов'язаний транспортувати теплоенергію тільки на підставі та на умовах укладеного договору.

У зв'язку з закінченням строку дії договору та відсутністю волевиявлення Євро-реконструкції на його продовження, у Київенерго відсутні зобов'язання щодо подальшої транспортування теплової енергії, виробленою Євро-реконструкцією.

Зазначено, що Київенерго змушене припинити транспортування теплоенергії від Дарницької ТЕЦ.

Дарницька ТЕЦ контролюється ТОВ Фірма ТехНова. ТОВ Фірма ТехНова контролюється колишнім депутатом Ради Анатолієм Шкрібляком. Річна потреба Дарницької ТЕЦ - 440 тис. тонн вугілля.

Показати ще новини
Радіо НВ
X