Київ заплатить півмільярда гривень за ремонт тепломереж після Київенерго

14 листопада 2018, 15:37

Київська міська держадміністрація (КМДА) планує в 2019 році виділити на модернізацію тепломереж близько 500 млн грн.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"На наступний рік плануємо близько 500 млн грн направити на модернізацію теплоенергетичного господарства міста", - сказав він на брифінгу 14 листопада в Києві.

Відео дня

За словами Пантелєєва, міська влада протягом осені 2018 року замінили 24 км тепломереж.

Нагадаємо, що 1 травня цього року закінчився договір міста з Київенерго про використання цілісного енергетичного комплексу столиці. Київ повинен був завершити прийом теплових мереж від приватної компанії Київенерго олігарха Ріната Ахметова, яка використовувала їх з 2001 року. Фінальний етап передачі був запланований на 1 серпня - Київтеплоенерго мало прийняти ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод Енергія.

Однак, передача була ускладнена боргами.

Нафтогаз України не погоджувався підписувати договір з Київтеплоенерго у зв'язку з відмовою КМДА приймати на Київтеплоенерго борги, раніше сформовані Київенерго перед Нафтогазом. На думку компанії, така позиція КМДА суперечить ст. 22 закону Про теплопостачання.

У липні Господарський суд Києва відмовився передати Київтеплоенерго заборгованість Київенерго перед Нафтогазом за спожитий газ.

На початку жовтня Господарський суд Києва затвердив мирову угоду між комунальним підприємством Київтеплоенерго і Нафтогазом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X