Київ за два дні збільшив доходи від безготівкової оплати паркування майже у 2 рази

15 серпня 2017, 11:11
Доходи Києва від оплати парковки через мобільні додатки за перші два дні зросли на 88% у зв'язку зі зростанням попиту столичних водіїв

Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"За перші два дні впровадження безготівкової оплати, що діє у столиці з 10 серпня, виручка, зібрана за паркування транспортних засобів, через паркомати та мобільні додатки, становить 17,6 тис. грн. З них 12,5 тис. грн - грошові надходження від "мобільного паркування". У порівнянні з аналогічним періодом липня поточного року надходження, отримані через мобільні додатки, збільшились на 88%", - цитує прес-служба слова директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергія Симонова.

Відео дня

Відзначається, що розрахуватися за парковку водії можуть за допомогою паркомата, sms, мобільного додатка, або придбавши місячну картку або паркувальний талон в кіосках.

Симонов також наголосив на неприпустимості обігу готівкових коштів на відведених майданчиках для паркування столиці та подякував свідомим водіям які оплачують паркування та активно використовують сучасні платіжні системи.

Нагадаємо, що 10 серпня, в Києві набула чинності заборона на оплату паркування готівкою.

Пізніше КМДА прийняла рішення зробити парковку в столиці у вихідні дні безкоштовною.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X