Київ визначився з датою відключення опалення

4 квітня 2018, 13:33

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір завершити опалювальний сезон 6 квітня.

Відповідне розпорядження вже підписано КМДА, передає прес-служба держустанови.

Відзначається, що за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка 4 квітня в столиці розпочали підготовку до завершення опалювального сезону.

Відео дня

"За прогнозом погоди, що надійшов від Українського гідрометцентру з 4-го квітня і в найближчі дні середньодобова температура повітря буде значно вищою, ніж +8 градусів. Тепла погода збережеться і надалі. У зв'язку з цим місто надає доручення теплопостачальним компаніям – Київенерго, Євро-Реконструкції та іншим – приступити до згортання систем теплозабезпечення", - цитує прес-служба заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.

Він також зазначив, що адміністративні будівлі в столиці почали відключатися від тепла ще раніше, за індивідуальними заявками. Так, станом на 3 квітня понад 500 адміністративних будівель, офісних приміщень тощо вже відключені від опалення.

Згідно з чинним законодавством, рішення про початок та завершення опалювального сезону приймають місцеві органи влади, з огляду на температурні показники. При цьому об'єднання співвласників багатоквартирних будинків і будинки з приватними котельнями самі визначаться, коли припинити теплопостачання за умови згоди всіх мешканців будинку.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в Києві розпочався 9 жовтня 2017 року з підключення дитячих садків, шкіл та лікарень до централізованого опалення.

Показати ще новини
Радіо NV
X