Київ витратить півмільярда на запуск електронного квитка

4 вересня 2017, 14:50
Комунальне підприємство Київпастранс оголосило тендер в системі державних закупівель ProZorro на покупку і монтаж обладнання, необхідного для впровадження електронного квитка у столичному транспорті на суму 460 млн грн

Про це повідомляє на сайті ProZorro .

Київпастранс планує закупити технічні засоби автоматизованої системи оплати проїзду з встановленим програмним забезпеченням і їх монтаж. За ці гроші організація хоче отримати 1500 комплектів систем і 300 приладів інспекції.

Відео дня

Відзначається, що поставка перших 500 комплектів та 300 приладів інспекції очікується вже до кінця поточного року - 20 грудня 2017 року, а 1000 комплектів повинні бути поставлені до 20 березня 2018 року.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій встановлено 18 вересня, а торги пройдуть 24 жовтня, очікувана вартість закупівлі складає 460 360 194 грн.

Зазначимо, що валідатори повинні забезпечувати як безконтактне зчитування за технологіями NFC (смартфони, розумні годинник) і EMV (банківські карти), так і оптичне зчитування QR- і штрих-кодів. Всього передбачено п'ять типів комплектів з різною кількістю валідаторів в залежності від розмірів і кількості дверей рухомого складу.

Раніше повідомлялося, що в столиці система єдиного електронного квитка повноцінно запрацює з другого кварталу 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X