Україна в 2016 році планує продовжити контракт з РФ на збагачення урану

31 травня 2016, 16:45
У 2016 році Україна має намір продовжити контракт з Росією на збагачення урану, заявив директор Атомпроектінжиніринг (Україна) Олександр Рибчук на форумі Атомекспо-2016

За словами керівника відокремленого підрозділу НАЕК Енергоатом щорічно Київ закуповує близько 60 тисяч одиниць ЕРР (умовна міра вартості послуг зі збагачення урану), передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"У цьому році також планується продовжити контракт. У 2016 році плануються поставки від МЦЗУ (Міжнародний центр по збагаченню урану)", - заявив він.

При цьому, за словами Рибчука, на 2016 рік обсяги поставок змінюватися не будуть, а обсяги після 2017 року ще не обговорювалися.

Україна збагачує свій урановий концентрат на потужностях МЦЗУ, учасником якого є. Щорічно країна в рамках проекту постачає близько 80 тонн уранового концентрату.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин і міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп у Вашингтоні підписали угоду про співпрацю у сфері використання ядерної енергії в мирних цілях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X