Київ продовжив договір з Київенерго

24 квітня 2018, 15:14
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Київська міська рада схвалила рішення про продовження договору з Київенерго ще на чотири місяці, до 31 липня в частині використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювального заводу Енергія.

Відповідне рішення підтримав 71 депутат, проти висловилися 14, один депутат утримався, передає Інтерфакс-Україна.

Спочатку передбачалося, що договір буде продовжений до 30 червня. При цьому профільний заступник голови КМДА Петро Пантелєєв запропонував дати "резерв часу" і продовжити договір на п'ять місяців - до 31 серпня. Ця ініціатива не знайшла підтримки у депутатів, тому був обраний компромісний термін в чотири місяці.

Відео дня

"Це додаткова перестраховка, але один місяць - це критично необхідний мінімум", - заявив чиновник.

Термін дії договору з Київенерго на використання ТЕЦ, теплових мереж та інших комунальних енергетичних об'єктів столиці спливає 27 квітня 2018 року. Новостворена компанія Київтеплоенерго має отримати ліцензію НКРЕКУ на виробництво електроенергії і підготується до експлуатації ТЕЦ. Місто перебере управління ТЕЦ і заводом раніше закінчення терміну договору, якщо випаде можливість, заявили в КМДА.


Київенерго займається виробництвом теплової та електричної енергії, постачанням теплової енергії, гарячим водопостачанням та централізованим опаленням. Найбільшими власниками голосуючих акцій Київенерго є підконтрольні СКМ Ріната Ахметова компанії: DTEK Holdings Limited - 25%, DTEK Energy BV - 29%, Ornex Limited - 21% і ДТЕК Енерго - 18%.


Нагадаємо, що Київська міська держадміністрація та Київенерго підписали Угоду про реалізацію проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва 27 вересня 2001 року з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління Київенерго комунальних теплових мереж, ТЕЦ, сміттєспалювального заводу Енергія.

У листопаді 2016 року мер Києва, голова Київміськадміністрації Віталій Кличко заявив, що адміністрація не має наміру продовжувати договір з Київенерго на управління тепловими мережами міста.

У березні 2017 року у КМДА заявили, що угода між київською владою і Київенерго завершується, її можуть продовжити до кінця наступного опалювального сезону, але далі будуть шукати нових партнерів.

А вже в червні 2017 року Київська міська рада продовжила договір з Київенерго на управління тепловими мережами міста до 27 квітня 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X