Київ продовжив договір з Київенерго

20 червня 2017, 13:04
Київська міська рада продовжила договір з компанією Київенерго на управління тепловими мережами міста до 27 квітня 2018 року

За прийняття відповідного проекту рішення проголосували 62 депутати при мінімально необхідних 61, передають Українські новини.

Згідно з проектом рішення, передбачається продовження угоди по реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва від 2001 року, укладеного між Київською міською державною адміністрацією та енергопостачальною компанією Київенерго.

Відео дня

Відповідну угоду з Київенерго пропонується продовжити до 27 квітня 2018 року включно.

Дія існуючого договору закінчується 31 грудня 2017 року.

У проекті рішення також передбачено визначення КП і закріплення за ним на праві господарського відання комунального майна, що знаходиться у володінні та користуванні Київенерго, після припинення угоди.

Крім того, планується розробити до 30 червня 2017 року договір про визначення процедури та умов повернення комунальної власності, переданої Київенерго.

Нагадаємо, що 11 листопада 2016 року мер Києва, голова Київміськадміністрації Віталій Кличко заявив, що адміністрація не має наміру продовжувати договір з компанією Київенерго на управління тепловими мережами міста.

Раніше повідомлялося, що Київська міська держадміністрація веде переговори з Fortum Corporation (Фінляндія) і Veolia Environnement (Франція) про співпрацю при управлінні тепловими мережами.


КМДА і Київенерго підписали Угоду про реалізацію проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва 27 вересня 2001 року з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління Київенерго комунальних теплових мереж, ТЕЦ, сміттєспалювального заводу Енергія.

Нагадаємо, що раніше в КМДА заявили, що угода між київською владою і Київенерго про передачу в управління та користування частини майна можуть продовжити до кінця наступного опалювального сезону - далі будуть шукати нових партнерів.

КМДА пропонувала Київраді продовжити дію договору з Київенерго до кінця опалювального сезону, а саме, до 27 квітня 2018 року.

ДТЕК належить 72,4% акцій Київенерго, ще 25% + 1 акція компанії належить державі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X