Київ почав переговори з європейськими компаніями, які можуть замінити Київенерго

9 червня 2017, 13:50
Київська міська держадміністрація веде переговори з Fortum Corporation (Фінляндія) і Veolia Environnement (Франція) про співпрацю при управлінні тепловими мережами

Про це йдеться у відповіді КМДА на запит народного депутата Мустафи Найєма, передає Інтерфакс-Україна.

"Після припинення дії угоди (з Київенерго з управління тепловими мережами – ред.) теплоенергетичний комплекс Києва переходить в муніципальне управління. В той же час місто здійснює пошук оптимальних і вигідних міській громаді шляхів і форм управління енергетичним комплексом, проводячи консультації з провідними європейськими операторами з управління енергетичними об'єктами (зокрема, Fortum і Veolia) про можливу співпрацю", - йдеться в документі, оприлюдненому депутатом.

Відео дня


Нагадаємо, що КМДА та Київенерго підписали Угоду щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва 27 вересня 2001 року з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління Київенерго комунальних теплових мереж ТЕЦ, сміттєспалювального заводу Енергія.

Нагадаємо, що раніше в КМДА заявили, що угода між київською владою і Київенерго про передачу в управління та користування частини майна можуть продовжити до кінця наступного опалювального сезону - далі будуть шукати нових партнерів.

КМДА пропонує Київраді продовжити дію договору з Київенерго до кінця опалювального сезону, а саме, до 27 квітня 2018 року.

ДТЕК належить 72,4% акцій Київенерго, ще 25%+1 акція компанії належить державі.

Показати ще новини
Радіо NV
X