Київ лідирує за обсягом продажів автомобілів, а Львів за купівлею елітних машин

1 лютого 2016, 14:54
Згідно з даними компанії AUTO-Consulting в минулому році лідером за обсягом продажів нових автомобілів була Київ і Київська область (29,2% усіх проданих машин), друге місце посіла Харківська (8%) область і третє залишилося за Одеською та Дніпропетровською (на 7,5%) областях

При цьому в Києві продажі автомобілів впали менше, ніж в інших регіонах. Вони знизилися лише на третину, тоді як спад продажів по Україні в цілому досягла майже 50%. Також невисокі темпи падіння в порівнянні з всеукраїнської картиною були в Одеській і Херсонській області. Лідером же за спаду продажів, якщо не вважати Донбас, стала Дніпропетровська область де продажі автомобілів впали на 62%.

Відео дня

Цікаво, що на тлі загального падіння продажів в Україні істотно зросла реалізація автомобілів преміального сегмента. Продажі преміальних автомобілів зросли у Львівській області (+200%), в Одеській, Херсонській (в обох на 45%), Рівненській (+23%), Чернівецькій (+18%), Волинській (+14%) і Миколаївській (+2%) областях.

Бюджетні автомобілі скоротилися з продажу у всіх областях України.

Нагадаємо, за минулий рік продажі нових автомобілів в Україні скоротилися в два рази, що призвело до збільшення реалізації уживаних транспортних засобів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X