Київ хоче повернути акції Київенерго, Київгазу і Київводоканалу

7 вересня 2017, 15:10
Прокуратура Києва подала позов до Господарського суду столиці про повернення місту 12,7% акцій Київенерго, 61% - Київгазу і 67% - Київводоканалу, які раніше належали місту і понад 10 років тому були передані в статутний капітал "Київенергохолдингу".

Про це повідомив прокурор Києва Роман Говда на прес-конференції в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"Прокуратурою Києва в інтересах держави подано до Господарського суду Києва позов про повернення територіальній громаді столиці належних їй пакетів акцій Київенерго, Київгазу і Київводоканалу вартістю понад 1 млрд грн", - сказав прокурора.

Відео дня

Зазначається, що 12,7% акцій Київенерго потім були передані зі статутного капіталу Київенергохолдингу третім юрособам. На сьогодні вони знаходяться у власності ДТЕК Енерго.

Говда також добавив, що енергохолдинг ДТЕК в цьому позові є добросовісним набувачем акцій, оскільки з моменту їх відчуження пройшло сім років, ДТЕК їх сконцентрував тільки в 2014 році.

За його словами, суд повинен в найближчі дні призначити дату розгляду позову, при цьому прокуратура проситиме заарештувати акції компаній як забезпечувальний захід.

Нагадаємо, акції Київенерго, Київгазу і Київводоканалу були передані в статутний капітал Київенергохолдингу більше 10 років тому.

Раніше повідомлялося, що компанія Ornex, що входить до Групи СКМ викупила на фондовій біржі ПФТС за 25% акцій Західенерго і Київенерго.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X