Київ отримає 400 млн грн на будівництво моста і метро

13 березня 2019, 13:36

Бюджетні кошти виділять на будівництво Подільсько-Воскресенського моста і ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів і Міністерству інфраструктури на прохання мера Києва Віталія Кличка виділити по 200 млн грн бюджетних коштів на будівництво Подільсько-Воскресенського моста і ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції Сирець на житловий масив Виноградар. Про це повідомляє Інтерфакс.

Відео дня

"Я дам необхідні доручення Міністерству фінансів, Міністерству інфраструктури і всім зацікавленим, щоб спільно з КМДА розробити технічне завдання і надати чергову підтримку в реалізації цих важливих проектів", - сказав Гройсман під час урядового засідання 13 березня 2019 року.

Раніше Кличко відзначав, що за всі роки будівництва Подільсько-Воскресенського моста було витрачено близько 5 млн грн бюджетних коштів, для завершення потрібно ще 7 млн грн. За умови належного фінансування проект може бути завершений за 1,5-2 роки.

Кличко наголосив, що місто вже почало інфраструктурний проект з продовження зеленої гілки київського метро на Виноградар, маючи на увазі підготовчі роботи зі спорудження нових станцій Мостицька та Проспект Правди.

Раніше Віталій Кличко назвав терміни будівництва гілки метро на Виноградар.

Показати ще новини
Радіо НВ
X