Хорватська компанія розпочала буріння свердловин в Україні

8 травня 2018, 19:54

Хорватська компанія Crosco Integrated Drilling & Well Services приступила до буріння трьох нових свердловин на родовищах у Полтавській області. Замовником робіт виступила найбільша газовидобувна компанія в Україні - державна Укргазвидобування.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби української держкомпанії.

"Це перший в історії компанії проект, який реалізує іноземний підрядник із застосуванням сучасного бурового обладнання і міжнародних бурових практик", – зазначають в Укргазвидобуванні.

Відео дня

На сьогодні Crosco вже закінчила буріння 2 свердловин на Яблунівському газоконденсатному родовищі і почала буріння 2 нових на цьому ж родовищі. Також Crosco початку буріння ще однієї свердловини на Ланнівський родовищі.

В цілому Crosco повинна пробурити 12 свердловин. Загальна вартість робіт складе € 47 млн.


Crosco працює з 1952 року, представлена в 34 країнах. Компанія располагаеть 11-ма буровими установками, 17-ма установками капітального ремонту свердловин та іншої техніки. Crosco також належить на 100% угорська компанія Rotary Drilling, бурової флот якої нараховує 5 бурових установок.

Укргазвидобування - найбільший добувач газу в Україні, весь видобутий газ продає Нафтогазу для потреб населення. Державі належить 100% акцій Укргазвидобування через Нафтогаз України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X