Хорошковський передумав купувати "дочку" російського Сбербанку через санкції - ЗМІ

5 березня 2018, 08:45
889
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Юристи Хорошковського знайшли можливі ризики, пов'язані з порушенням санкцій законодавства ЄС в разі прямої або опосередкованої купівлі українського Ощадбанку

Бізнесмен Валерій Хорошковський вийшов із переговорів щодо купівлі українського Сбербанку.

Про це повідомило джерело в банківських колах, передає finclub.

Як пише видання, Хорошковський досяг принципової домовленості з материнською структурою Сбербанку. Але вийшов з переговорів після того, як його юристи знайшли можливі ризики, пов'язані з порушенням санкційного законодавства ЄС у разі прямої або опосередкованої купівлі українського Сбербанку.

"Для Хорошковського, який є резидентом Монако, питання санкцій ЄС дуже важливе, тому він вийшов з переговорів", - розповів співрозмовник.


Валерій Хорошковський за режиму Віктора Януковича обіймав посади міністра фінансів, а також голови Служби безпеки України (СБУ). З 2013 року проживає у Монако. На сьогодні Хорошковський є співвласником телеканалу Інтер.


Також зазначається, що вихід бізнесмена з переговорів збігся у часі зі звільннням з банку голови правління Ігоря Юшка, який допомагав йому вести переговори.

Як відомо, Юшко залишив банк з 1 лютого. Також після цього правління банку залишив ще скарбник банку Дмитро Золотько. В.о. голови правління банку стала Ірина Князєва.

Зараз Національний банк України (НБУ) розглядає документи від білоруського Парітетбанку на придбання 100% акцій Сбербанку, який був направлений йому 21 грудня 2017 року.

Нагадаємо, раніше заступник глави НБУ Катерина Рожкова говорила, що на дочірню фінустанову Сбербанку є потенційний покупець. Також, за її словами, є зацікавлені покупці і на Промінвестбанк. Однак вони поки не подавали документи в НБУ.

У листопаді 2017 року стало відомо, що російський Сбербанку продає свою українську "дочку" бізнесменові Валерію Хорошковському.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 21:00

article_img
П'ять років потому. Як в Україні вшановують жертв найзапекліших сутичок під час Революції Гідності
Політика

Сьогодні, 08:32

article_img
ГПУ наступає на пресу. Відомство Юрія Луценка вимагає доступу до внутрішніх документів редакції НВ
Країни

Сьогодні, 19:15

article_img
Новий ЮКОС? У Росії заарештували великого американського інвестора

Головне

Події

Сьогодні, 13:06

article_img
У Києві на Броварському проспекті зіткнулися сім авто - відео
Події

Сьогодні, 19:31

article_img
Бандеро, вставай! Активісти влаштували акцію протесту під будівлею МВС
Гаджети

Сьогодні, 20:00

article_img
Тільки в профіль. Якими будуть нові iPhone 2019