Холдинг Новинського звинуватив ГПУ у спробах реприватизації суднобудівного заводу в інтересах провладного бізнесу

24 січня 2018, 17:39

В Смарт-Холдингу заявляють про черговий етап кампанії з реприватизації  Чорноморського суднобудівного заводу (ЧСЗ) в Миколаєві в інтересах наближених до влади бізнес-структур.

Про це повідомили у прес-службі холдингу.

Так, Смарт-Холдинг розцінює направлення Генеральною прокуратурою України (ГПУ) до суду обвинувального акта в кримінальному провадженні про підробку документів керівниками об'єднання Smart Maritime Group як спробу передати завод бізнесу, наближеному до влади.

Відео дня

"Ініційовані посадовими особами ГПУ арешти активів, виробничих потужностей, акцій ЧСЗ, а також необґрунтовані перевірки підприємства контролюючими відомствами є ланками одного ланцюга і мають на меті паралізувати роботу заводу і створити умови для його передачі в "потрібні” руки", - заявили в холдингу.

У холдингу вважають, що в ГПУ слабка позиція і відсутні переконливі докази у цій справі.

В Смарт-холдингу відзначили, що за останні 4 роки холдинг відчуває постійний тиск правоохоронних і контролюючих органів, а також спецслужб на бізнес.

Нагадаємо, що у липні 2017 року Печерський районний суд Києва наклав арешт на 99% акцій ПАТ Чорноморський суднобудівний завод, що входить в Смарт-Холдинг Вадима Новинського.

У Новинського назвали тиском арешт акцій суднобудівного заводу.

Пізніше Генпрокуратура повідомила про підозру керівництву Чорноморського суднобудівного заводу (ЧСЗ, Миколаїв), Херсонського суднобудівного заводу (ХСЗ) і посадовим особам Фонду державного майна (ФДМ) у підробці документів.

Пізніше в у Смарт-Холдингу прокоментували дії ГПУ щодо генерального директора суднобудівного субхолдингу компанії Смарт-Холдинг об'єднання Smart Maritime Group (SMG, Херсон) Василя Федіна.


Суднобудівний бізнес Смарт-холдингу об'єднує компанія Smart Maritime Group.

SMG управляє Чорноморським суднобудівним заводом, Херсонським суднобудівним заводом, Миколаївським машинобудівним заводом і термінальним комплексом Очаків. Бенефіціаром Смарт-холдингу є бізнесмен і політик Вадим Новинський.

Показати ще новини
Радіо НВ
X