ХІV Щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні - 2018»: все, що ви хотіли дізнатись про юридичний бізнес в Україні

12 лютого 2018, 10:00

Якщо ви давно мріяли про власну юридичну фірму або плануєте розширити свій бізнес, вийти на нові ринки і не знаєте, як збільшити потік клієнтів та впізнаваність бренду, тоді вам до нас – на ХІV Щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні - 2018», який організовує Асоціація правників України.

Найавторитетніші фахівці галузі, лідери юридичного ринку, відомі адвокати, політики та науковці нададуть вам поради щодо формування ефективної команди професіоналів, враховуючи особливості взаємодії поколінь. Розкриють секрети спілкування з клієнтами та успішного позиціонування себе на ринку юридичних послуг. Розкажуть про особливості ведення бізнесу у регіонах, поділяться своїм досвідом на прикладі власних помилок та продемонструють плюси і мінуси публічної служби.

Відео дня

Запрошуємо вас на Щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні - 2018», який відбудеться 23 лютого 2018 року у м. Києві, за адресою бул. Тараса Шевченка, 30, готель Hilton.

З програмою форуму можна ознайомитись на сайті АПУ на посиланням http://uba.ua/ukr/events/2460/

Будь ласка, не забудьте зареєструватись за посиланням http://uba.ua/ukr/events/2460/registration/

За додатковими питаннями звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел./факсом: +380 (44) 492–88–48, e-mail: conference@uba.ua. Контактна особа – Ія Савченко.

Чекаємо на вас!

Показати ще новини
Радіо NV
X