ХІV Щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні - 2018»: шлях до лідерства

22 січня 2018, 13:00

Чим сьогодні живе юридичний бізнес?

Як стати успішним власником юридичної компанії та утримати лідируючі позиції? Як зібрати команду професіоналів і мотивувати їх ефективно, лояльно та стабільно працювати? Які конкурентні переваги забезпечать стабільний пул клієнтів? Про все це та багато іншого можна дізнатися на найбільшому та найавторитетнішому заході, який вже 14 років поспіль організовує Асоціація правників України.

Відео дня

Форум збирає керівників та партнерів юридичних фірм – від молодих компаній до визнаних акул зі світовим ім’ям, успішних адвокатів та лідерів практик, директорів із розвитку бізнесу та загалом всіх, хто цікавиться розвитком юридичного ринку країни.

Форум – це не лише майданчик для отримання актуальної та цінної інформації з питань, якими сьогодні переймається юридичний ринок країни, але й безпрецедентна нагода для нетворкінгу, налагодження корисних знайомств, комунікації з непересічними людьми.

Дата проведення : 23 лютого 2018 року

Місце проведення: Готель Hilton Kyiv, бул. Тараса Шевченка, 30, м. Київ.

Попередня реєстрація на форум обов’язкова!

Ознайомитися з детальною програмо заходу та зареєструватися можна за посиланням http://uba.ua/ukr/events/2460/

З питань участі та партнерства у заході звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел./факсом: +380 (44) 492–88–48, e-mail: conference@uba.ua. Контактна особа – Ія Савченко.

Показати ще новини
Радіо НВ
X