Пов'язаний з Коломойським хімзавод зупинив роботу через дорогий газ

19 червня 2018, 18:45

Хімічний завод Дніпроазот, афілійований Ігорем Коломойським та іншими екс-власниками Приватбанку, у Кам'янському зупинив роботу на невизначений час.

Про це повідомив глава правління Дніпроазот Сергій Сидоров, передає Радіо Свобода.

Причиною зупинки заводу стало подорожчання природного газу, який є сировиною для виробництва і становить близько 80% у вартості продукції підприємства, додав топ-менеджер.

Відео дня

Також він зазначив, що протягом двох місяців підприємство здійснювало капітальний ремонт і модернізацію своїх агрегатів, але в червні не змогло запуститися.

"Для виробництва аміаку потрібен газ, у собівартості він складає понад 80%. Але через ціну на газ у нас економічна ситуація не дозволяє включити агрегати, тому правлінням було ухвалене рішення про те, що ми йдемо в простій. Підприємство зупинене повністю, все відключене. Без втручання уряду підприємству не обійтись. У першу чергу, звичайно, треба розглянути ціну на газ для підприємств хімічної галузі. Якщо в найкоротші терміни питання не буде вирішене, підприємство буде законсервоване зі звільненням персоналу в чотири тисячі осіб. Запустити його знову вже буде неможливо", - додав він.


Дніпроазот є одним з найбільших підприємств хімічної промисловості України, єдиним підприємством в Україні з виробництва рідкого хлору, який застосовується для стерилізації питної води і очищення стічних вод.

Показати ще новини
Радіо NV
X