Харківський авіазавод отримав нового старого керівника

5 червня 2018, 13:48

Новим в.о. гендиректора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП) призначено радника директора з питань літакобудування держпідприємства Харківський машинобудівний завод ФЕД Сергія Задорожного.

Відповідний наказ підписав гендиректор держпідприємства Укроборонпром Павло Букін, передає Інтерфакс-Україна.

Сергій Задорожний раніше вже був в.о. гендиректора в ХДАВП у 2007-2008 роках. У 2009-2010 роках працював комерційним директором Петріот Ейр (Україна-Венесуела), у 2010-2011 роках був заступником головного інженера держпідприємства Завод 410 ГА (Київ), у 2011-2015 роках обіймав посаду заступника директора та керував департаментом з виробництва у російсько- українському ОАК-Антонов.

Відео дня

Нагадаємо, що Степан Санагурскій, який до цього був виконувачем обов'язків гендиректора ХДАВП з серпня 2017 року, залишився першим заступником гендиректора підприємства.


Харківський авіазавод - підприємство, що випускало пасажирські, транспортні, військові літакита крилаті ракети. Наразі на підприємстві в порівняно з високим ступенем готовності знаходяться один Ан-74ТК-300 (замовник неясний) і два Ан-74Т / ТК-200 (вважається, що один з них будується для ВВС Єгипту), проте неясно, чи може Харківський авіазавод здійснити їх добудову без зовнішнього фінансування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X