KFC загрожує бойкот у Китаї через дуже успішну рекламну акцію

13 січня 2022, 09:20

Популярна в Китаї акція фастфуд-мережі KFC спільно з виробником іграшок Pop Mart призвела до того, що деякі люди купують надмірну кількість їжі та викидають її, заявили у Китайській асоціації споживачів (CCA).

Американська мережа KFC минулого тижня запустила в Китаї рекламну акцію спільно з китайським виробником іграшок Pop Mart, у рамках якої покупці отримують ляльки Dimoo при покупці певних наборів їжі, пише BBC.

Відео дня

Компанія Pop Mart відома своїми таємничими коробочками – покупці не знають, яка саме лялька їм попадеться.

KFC CHINA/WEIBO
Фото: KFC CHINA/WEIBO

У китайській асоціації споживачів розкритикували кампанію, заявивши, що KFC «використовує продажі таємничих коробочок, кількість яких обмежена, щоб спонукати споживачів до ірраціональних та надмірних покупок наборів їжі», що суперечить громадським нормам та духу закону.

У CCA зазначили, що один покупець витратив 10,5 тис. юанів ($1,6 тис.) на покупку понад 100 наборів їжі за один раз, щоб отримати іграшки. Частина бажаючих отримати популярні ляльки платили іншим людям за покупку наборів їжі для них або просто викидали її, йдеться у заяві. У CCA закликали бойкотувати акцію KFC.

KFC запустила дуже популярну акцію минулого тижня, щоб відсвяткувати 35-річчя відкриття першого закладу в Китаї.

У 2020 році влада Китаю розпочала масштабну кампанію проти викидання продуктів з ініціативи президента Сі Цзіньпіна, який назвав кількість їжі, що викидається "шокуючою і тривожною".

Показати ще новини
Радіо NV
X