Керівником газотранспортної системи України офіційно став поляк

26 грудня 2017, 08:53
Польський фахівець Павло Юзеф Станчак офіційно призначений на посаду глави Укртрансгазу - компнії-оператора української газотранспортної системи України

Про це повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на джерело в НАК Нафтогазі України.

За даними видання, призначення відбулося в суботу, 23 грудня.

Наприкінці серпня польського фахівця Павела Юзефа Станчака обрали на посаду президента компанії "Укртрансгаз". Повідомлялося про те, що контракт з ним буде укладено терміном на один рік.

Відео дня

Однак пізніше стало відомо про те, що Служба безпеки України затримує призначення Станчака на посаду глави "Укртрансгазу".

За даними видання, СБУ не давала остаточної відповіді щодо допуску польського фахівця, який не є громадянином України, до керівництва Укртрансгазом - стратегічним підприємством з транспортування і зберігання газу. Його керівники мають отримати допуск до матеріалів, які стосуються безпеки держави.

Отже, обраний за підсумками конкурсу Павло Станчак мав приступити до роботи після врегулювання всіх формальностей.


Павло Юзеф Станчак має технічну та управлінську освіту, понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу.

Станчак в 2003-2004 роках в державній нафтогазовій компанії Польщі PGNiG відповідав за відділення функції оператора газотранспортної системи і утворення незалежної оператора ГТС Польщі Gaz-System SA

До 2008 року працював на посаді технічного директора - члена правління Gaz-System, де відповідав за розробку і виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

До серпня 2017 року Станчак працював технічним директором - членом правління PGNiG Technologie SA і відповідає за проектування та будівництво нових газопроводів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X