Керівників великої мережі супермаркетів спіймали на спонсоруванні бойовиків Донбассу

13 серпня 2015, 19:31
МВС запідозрила регіональних менеджерів групи компаній Амстор (відома мережа супермаркетів) у фінансуванні терористичної організації "ДНР"

У міністерстві повідомили, що керівники компанії у Донецьку та Донецькій області неодноразово передавали їжу і транспорт бойовикам в обмін на можливість безперешкодної діяльності своєї мережі супермаркетів, а також перейменували її на тимчасово окупованій території, щоб не сплачувати податки в Україні.

Відео дня

Одного з посадовців оголошено в розшук.

У правоохоронців є докази постачання харчів на блокпости та базу бойового підрозділу Кальміус, а також іншим воєнізованим підрозділам "ДНР", які базувались поблизу Донецького аеропорту. Амстор також розширював свою мережу за рахунок силового захоплення торгівельних приміщень інших мереж на тимчасово окупованій території Донецької області.

Для ухилення від податків мережу супермаркетів в зоні АТО перейменували на Мультиторг, що зареєстрована в "ДНР" та сплачує податки бойовикам.

Взимку 2014-15-го года комапнію Амстор охопив корпоративный конфлікт між співласниками, через що точки мережі супермаркетів певний час не працювали.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X