Кенігштейн йде з проекту коворкінгів для IT-бізнесу

8 жовтня 2018, 15:59

Український IT-підприємець Ілля Кенігштейн йде з проекту креативного простору Creative Quarter, в якому є співзасновником.

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, він залишається акціонером, але не може брати участь в управлінні компанією.

Також Кенігштейн зазначив, що причинами є непримиренні розбіжності з групою співакціонерів на чолі з СЕО. Але він буде відстоювати свою позицію в суді і боротися зі свавіллям, рейдерством, віджимання і маніпуляціями.

Відео дня

"Непримиренні розбіжності з запрошеним мною в проект Романом Хмілем, якого я в 2016 році запросив в CQ і запропонував стати рівноцінним, паритетним у всьому партнером і головний виконавчий директор компанії. Прямо зараз, в ці дні, відбувається фінальна стадія недружнього видавлювання мене з компанії, ініціатором змови є група співакціонерів на чолі з СЕО. Я вже силою відсторонений від управління компанією і зміщений з Борда директорів. Цей процес поєднується з прямими пропозиціями про викуп моєї частки за безцінь ($50 тис.)", - відзначає він.

У свою чергу Роман Хміль написав, що рішення звільнити Іллю з посади Chief Creative Officer ухвалила рада директорів американської компанії Creative Quarter Inc, яка є основним акціонером української компанії.

"У п’ятницю 5 жовтня рада директорів американської компанії прийняла рішення звільнити Іллю з компанії як топ-менеджера (Chief Creative Officer). При цьому він залишається акціонером компанії. Якщо у нього є якісь претензії до компанії, він може легко з’ясувати стосунки в американському суді, який є прозорим та незаангажованим. Оскільки в суд Ілля не подав, а публічно в рейдерстві нас вже встиг звинуватити, доведеться вже нам подавати до суду за наклеп та шкоду діловій репутації", - зазначив він.


Creative Quarter - мережа великих IT-коворкінг з загальними просторами, офісами, кухнею, переговорними, зонами відпочинку. У Києві вони розташовані в двох великих бізнес-центрах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X