ВАКС відправив одеського бізнесмена Кауфмана до СІЗО з альтернативою застави

7 грудня 2022, 16:36
Одеський бізнесмен Борис Кауфман (Фото:ЦПК \ Telegram)

Одеський бізнесмен Борис Кауфман (Фото:ЦПК \ Telegram)

ВАКС обрав запобіжний захід одеському бізнесмену Борису Кауфману.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід одеському бізнесмену Борису Кауфману у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави в 129 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні Центру протидії корупції.

Відео дня

Прокурор САП просив обрати Кауфману запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи застави. Однак він окремо зазначив, що у разі опції із заставою його розмір має становити 496 млн 200 тисяч грн.

Якщо Кауфман внесе заставу, він буде виконувати ряд умов. Зокрема, не залишати межі міст Києва та Одеси, не спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними, а також буде змушений носити електронний браслет.

За даними слідства, злочинна організація, керівниками якої були Борис Кауфман та його партнер Олександр Борухович ( колишнє прізвище - Грановський) щомісячно накопичувало дохід у середньому по 12 млн грн.

НАБУ та САП стверджують, що учасники цієї організації займалися регулярним підкупом чиновників Одеської міськради.

Зокрема, з листопада 2021 по серпень 2022 року заступник мера Одеси та керівник апарату міськради Олег Бриндак нібито отримав майже 2,5 млн грн за ухвалення рішень та вплив на депутатів.

Перший заступник Труханова Михайло Кучук з березня по липень 2022 року, за даними слідства, отримав 900 тисяч грн; заступниці мера Одеси Світлані Бедрезі нібито передали 300 тисяч грн.

Як зазначають у ЦПК, йдеться про передачу хабарів вже після початку повномасштабної війни.

Повідомляється, що Кауфмана прийшли брати на поруки директор тютюнового монополіста Тедіс Тарас Корніяченко та гендиректор одеського Чорноморця Анатолій Місюра.

Як повідомлялося, НАБУ та САП повідомили про підозру бізнесмена Бориса Кауфмана та екснардепа Олександра Грановського, яких вважають творцями злочинної організації.

Про це повідомили після того, як НАБУ затримало Бориса Кауфмана грудня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X