Катарська компанія зацікавилася концесією двох українських портів

31 липня 2018, 17:24
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Катарська компанія Qatar ports management company Mwani Qatar зацікавилася взяти в концесію два українські порти - Ольвію та Херсон.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Так, Адміністрація морпортів України (АМПУ) підписала з компанією відповідний Меморандум про взаєморозуміння.

Відео дня

Він передбачає залучення катарських інвестицій в об’єкти портової інфраструктури з метою включення морських терміналів до міжнародних ланцюгів постачання.

“У першу чергу, мова йде про концесії портів Ольвія та Херсон. Катар також дуже зацікавлений у співробітництві у порту Южний, який згідно зі стратегією АМПУ у найближчі роки почне обробляти найбільші судна, що можуть пройти протоку Босфор”, - відзначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Крім того, документ передбачає співробітництво, спрямоване на збільшення обсягу вантажів між морськими портами України та Катару, зокрема, експортних поставок сільськогосподарської продукції вітчизняного виробництва до Катару.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів України відмовився від варіантів приватизації або оренди портів, їх передаватимуть виключно в концесію.

Перед цим Міністерство економічного розвитку і торгівлі підтримало пропозицію Міністерства інфраструктури про передачу морських портів у концесію замість приватизації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X