У Росії відхилили касаційну скаргу "дочки" Siemens щодо кримських турбін

21 червня 2018, 12:51

Арбітражний суд Московського округу відхилив касаційну скаргу російської "дочки" німецького концерну Siemens на рішення про відмову у задоволенні позову до структур Ростеха щодо постачання турбін для ТЕС у Криму.

Про це пише видання Комерсант.

Зазначається, що раніше суд також відхилив касаційні скарги компанії Технопромекспорт, яка входить до Ростех, і російської "дочки" Siemens на рішення про відмову в задоволенні їхніх зустрічних позовів.

Відео дня

Нагадаємо, що в 2016 році Україна і ЄС змінили умови контракту з німецькою компанією Siemens, заборонивши використання турбін для електростанцій на території Криму.

У липні 2017 року Росія завезла турбіни для електростанцій, вироблені німецькою компанією Siemens, в окупований Крим. Поставки було здійснено в обхід санкцій.

У Кремлі заявили, що турбіни, поставлені в Крим, зроблені в Росії.

При цьому пізніше компанія Siemens підтвердила факт незаконного постачання до Криму своїх турбін, але зазначила, що спочатку це було здійснено для встановлення на об'єктах в Краснодарському краї РФ. Пізніше німецька компанія запропонувала російській стороні викупити ці турбіни.

У зв'язку з цим на початку серпня Рада Євросоюзу ввела нові персональні санкції щодо громадян РФ і підприємств через поставки газових турбін Siemens в окупований Крим.

Пізніше Siemens подав до суду на постачальників турбін в анексований Крим.

Однак 8 вересня Арбітражний суд Москви відмовив Siemens в накладенні арешту на турбіни, поставлені в Крим в обхід санкцій Євросоюзу.

Крім того, 30 жовтня дев'ятий арбітражний апеляційний суд відмовив Siemens у задоволенні апеляційної скарги на рішення Арбітражного суду Москви про відмову в арешті кримських турбін.

14 грудня російський суд відмовив німецькій Siemens у поверненні газових турбін її виробництва з Криму.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X