Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Росії відхилили касаційну скаргу "дочки" Siemens щодо кримських турбін

21 червня, 12:51
233
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Російський суд відхилив скаргу "дочки" Siemens

Арбітражний суд Московського округу відхилив касаційну скаргу російської "дочки" німецького концерну Siemens на рішення про відмову у задоволенні позову до структур Ростеха щодо постачання турбін для ТЕС у Криму.

Про це пише видання Комерсант.

Зазначається, що раніше суд також відхилив касаційні скарги компанії Технопромекспорт, яка входить до Ростех, і російської "дочки" Siemens на рішення про відмову в задоволенні їхніх зустрічних позовів.

Нагадаємо, що в 2016 році Україна і ЄС змінили умови контракту з німецькою компанією Siemens, заборонивши використання турбін для електростанцій на території Криму.

У липні 2017 року Росія завезла турбіни для електростанцій, вироблені німецькою компанією Siemens, в окупований Крим. Поставки було здійснено в обхід санкцій.

У Кремлі заявили, що турбіни, поставлені в Крим, зроблені в Росії.

При цьому пізніше компанія Siemens підтвердила факт незаконного постачання до Криму своїх турбін, але зазначила, що спочатку це було здійснено для встановлення на об'єктах в Краснодарському краї РФ. Пізніше німецька компанія запропонувала російській стороні викупити ці турбіни.

У зв'язку з цим на початку серпня Рада Євросоюзу ввела нові персональні санкції щодо громадян РФ і підприємств через поставки газових турбін Siemens в окупований Крим.

Пізніше Siemens подав до суду на постачальників турбін в анексований Крим.

Однак 8 вересня Арбітражний суд Москви відмовив Siemens в накладенні арешту на турбіни, поставлені в Крим в обхід санкцій Євросоюзу.

Крім того, 30 жовтня дев'ятий арбітражний апеляційний суд відмовив Siemens у задоволенні апеляційної скарги на рішення Арбітражного суду Москви про відмову в арешті кримських турбін.

14 грудня російський суд відмовив німецькій Siemens у поверненні газових турбін її виробництва з Криму.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися