Закрити всі кінотеатри і звільнити 500 осіб. У великій мережі кінотеатрів назвали наслідки карантину вихідного дня

12 листопада 2020, 10:47

Карантин вихідного дня може погубити кінотеатри. До 80% виручки вони заробляють у вихідні.

Через запровадження карантину вихідного дня велика мережа кінотеатрів Планета Кіно може закрити всі кінотеатри і звільнити 500 осіб. Про це в Facebook заявив співвласник мережі Дмитро Деркач.

Відео дня

«Попрацюємо тиждень, після цього, ймовірно, доведеться закрити всі наші кінотеатри і звільнити 500 співробітників. Залишити цих людей без роботи і зарплати», — написав Деркач.

Він підкреслив, що до 80% доходу кінотеатри отримують саме у вихідні, в той час як у будні люди не ходять у кіно, а «активно натовпами їздять у громадському транспорті».

За словами Деркача, в кінотеатрах набагато безпечніше, ніж у громадському транспорті, «який продовжить переповнюватися в будні дні».

Нагадаємо, що в жовтні цього року друга за величиною мережа кінотеатрів у світі зупинила роботу через відсутність прем'єр. Рішення зачепило 45 тис. працівників мережі.

Карантин вихідного дня вводиться в Україні з 14 листопада. Він діятиме з 00:00 години суботи до 00:00 години понеділка. За даними Української правди, він триватиме до кінця року.

Проти введення карантину вихідного дня висловилилася низка бізнес-асоціацій, а вдень 11 листопада протестували працівники ресторанного бізнесу.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв підприємцям підтримку від уряду при введенні жорстких карантинних обмежень у вихідні дні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X