Чекають узгодження з МОЗ. Uber не може почати безкоштовні перевезення медиків

23 березня 2020, 16:09

Минулої п’ятниці Uber анонсував безкоштовні поїздки для медиків на роботу і додому.

Міжнародний сервіс на замовлення таксі Uber поки не може почати анонсовані раніше безкоштовні перевезення медиків без узгодження механізму з Міністерством охорони здоров'я, повідомляють Українські Новини з посиланням на прес-службу компанії.

Відео дня

«Точна механіка зараз узгоджується командами Uber і Міністерства охорони здоров'я», - повідомила агентству представниця компанії.

Також вона підкреслила, що перевезення почнуться тільки після узгодження з Міністерством охорони здоров'я. В рамках попередньої домовленості між міністерством і перевізником, йшлося про 10 тис. безкоштовних поїздок для медиків на роботу і з роботи.

У компанії повідомляли, що ця ініціатива буде працювати на основі промокодом, які будуть надані медпрацівникам. Всі витрати покриває сам Uber.

За даними Українських Новин, деякі медики скаржилися в соціальних мережах, що не можуть на даний момент скористатися анонсованої функцією, а оператори і водії сервісу не знають про неї.

Нагадаємо, що з 12 березня в Україні введено тритижневий карантин у зв'язку з ризиком поширення Covid-19 . По всій країні закриті метрополітени і припинено міжміське і міжобласне сполучення. З 23 березня громадський транспорт перевозить тільки співробітників критичної сфери за спецперепустками.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X