Буковель пішов на карантин

25 березня 2020, 16:00
Курорт достроково закінчив поточний зимовий сезон.

Туристичний комплекс Буковель оголосив про дострокове завершення поточного зимового сезону з 25 березня. Про це повідомляється на сайті курорту.

"Починаючи з середи, 25.03.2020, ми зупиняємо роботу підйомників і достроково закінчуємо зимовий сезон 2019-2020. ТК Буковель приєднується до жорсткого карантину, який буде поширюватися на всі послуги, на всій території комплексу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що погодні умови в Буковелі зараз чудові і сезон катання міг тривати ще досить довго. Також в компанії підкреслили, що юридичних підстав для припинення діяльності немає.

"Але в цій ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту - це гіпотетичний, додатковий ризик для життя і здоров'я наших гостей", - додали в Буковелі.

Всіх, хто забронював проживання в готелях комплексу на період після 25 березня просять звертатися на електронну пошту для вирішення питання.

Нагадаємо, що в середу, 25 березня, уряд ввів не всієї території України режим надзвичайної ситуації і продовжило карантин до 24 квітня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X