Капітан порту південний виграв суд у екологічної інспекції

19 квітня 2017, 14:23
Одеський Окружний адміністративний суд виніс рішення, згідно з яким дії капітана порту Південний (Одеська обл.) Леоніда Чайковського за надання дозволу на вихід судна Tasik Melati є правомірними в межах повноважень та передбачені законодавством

Як повідомила прес-служба адміністрації порту, при цьому, суд визнав дії Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря неправомірними, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Нагадаємо, що 30 серпня 2016 року держінспектори нібито зафіксували скидання вод з прибулого судна в порт Південний. Для того, щоб це довести, екологи спробували потрапити на борт судна, проте отримали відмову від капітана. Розвиток ситуація отримала 2 вересня, коли капітан порту заборонив вихід судна Tasik Melati на основі листа від керівництва екоінспекції.

Також Державною екологічною інспекцією було направлено лист з проханням надати документи, необхідні для затримки судна згідно з Кодексом торговельного мореплавства, а саме: "розпорядження про затримання судна", оформлене відповідним чином і акт про взяття відповідних проб і розрахунок збитку по даному випадку.

Необхідні документи екологи не представили. У зв'язку з цим, судно отримало від служби капітана морського порту Південний дозвіл на вихід з акваторії. Це, в свою чергу, викликало позов в окружний адміністративний суд з боку Держекоінспекції.

Показати ще новини
Радіо НВ
X