Новорічний подарунок акціонерам. Капіталізація Apple перевищила позначку $3 трлн

4 січня, 12:09
Apple першою у світі досягла капіталізації в $3 трлн (Фото:REUTERS / Dado Ruvic)

Apple першою у світі досягла капіталізації в $3 трлн (Фото:REUTERS / Dado Ruvic)

Капіталізація Apple ненадовго перевищила позначку $3 трлн під час торгів, потім опустившись нижче цієї позначки.

Ринкова вартість компанії Apple ненадовго перевищила позначку $3 трлн у ході торгів, що зробило виробника iPhone першою компанією, що подолала цей рубіж, пише The Wall Street Journal.

Відео дня

Вартість акцій техногіганта зросла до $182,88 за папір, за даними FactSet. За підсумками першого торгового дня року вони зросли на 4,44 дол. або на 2,5%.

Зазначається, що Apple увійшла до п'ятірки найбільших учасників зростання індексу S&P 500 на 27% у 2021 році разом із Microsoft, Nvidia, Alphabet та Tesla.

Як пише CNBC, такі результати Apple говорять про те, що інвестори залишаються оптимістичними. Компанія потроїла свою оцінку менш як за чотири роки.

За підсумками четвертого кварталу 2021 року Apple показала щорічне зростання всіх категорій продуктів, при цьому прибуток виріс на 29% порівняно з минулим роком.

Основним драйвером продажів компанії все ще залишається iPhone, проте сервісний бізнес Apple виріс на 25,6%, порівняно з минулим роком. Цей підрозділ приніс компанії $18 млрд. доходу за підсумками кварталу.

Як повідомлялося, СЕО Apple Тім Кук уклав секретну угоду з урядом Китаю на $275 млрд , щоб Пекін не тиснув на компанію.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X