Повернулися в клуб. Капіталізація Apple, Microsoft, Amazon і Alphabet перевищила $1 трлн

7 липня 2020, 10:54
За підсумками торгів 6 липня, капіталізація Alphabet перевищила $ 1 трлн. Материнська компанія Google стала останньою з чотирьох найбільших техно-компаній, вартість якої знову перевищила $ 1 трлн.

Капіталізація кожної з чотирьох найбільших технологічних компаній (Apple, Microsoft, Amazon і Alphabet) досягла значення більш ніж $ 1 трлн. В останній раз таке відбувалося ще до пандемії Covid-19, пише CNBC .

Відео дня

Останньою рубіж в $ 1 трлн подолала материнська компанія Google. За підсумками торгів 6 липня вартість компанії досягла $ 1,02 трлн. Капіталізація Apple досягла $ 1,64 трлн, Microsoft - $ 1,61 трлн. Вартість компанії Amazon, якій вдалося зміцнити свої позиції за рахунок зростання замовлень під час карантину, досягла $ 1,52 на момент закриття ринку.

Крім того, в ході торгів 6 липня індекс Dow Jones Industrial Average виріс на 459 пунктів, або на 1,78%, а S & P 500 піднявся на 1,59%. Високотехнологічний Nasdaq Composite підскочив на 2,21% - до історичного максимуму.

Відзначається, що такі результати компаній демонструють стійкість технологічного сектора перед лицем глобальної пандемії, рецесії і рекордної безробіття.

Нагадаємо, що на початку 2020 року капіталізація кожної чотирьох найбільших техкомпаній Apple, Microsoft, Amazon і Alphabet вперше перевищила $ 1 трлн. Однак, через пандемію і паніку на фондових ринках, навесні вартість компаній впала нижче за цю позначку.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X