Капіталізація Apple вперше підскочила до $2 трлн

19 серпня 2020, 18:21

Apple стала першою компанією в США з капіталізацією $2 трлн.


Компанія Apple стала першою зареєстрованою в США компанією, ринкова капіталізація якої досягла $2 трлн, пише Business Insider.

Капіталізація досягла $2 трлн після того, як акції техно-гіганта виросли на 1,2% до історичного максимуму в $467,84 за папір в ході торгів 19 серпня.

Відео дня

Раніше єдиною зареєстрованою на біржі компанією, капіталізація якої перевищувала $2 трлн, була нафтова Saudi Aramco. Вартість нафтової компанії підіймалася вище $2 трлн в грудні 2019 року, через день після рекордного первинного публічного розміщення акцій.

Зростання капіталізації Apple пов'язаний з рекордними показниками основних фондових індексів США. Вони різко виросли з тих пір, як в березні досягли багаторічного мінімуму. Цьому сприяли стимули Федеральної резервної системи, очікування успішної вакцини проти коронавируса і надії на новий пакет економічної допомоги.

Також наголошується, що незважаючи на пандемію коронавируса у Apple був успішний рік. Компанія відзвітувала про зростання квартальних доходів на 60%, що перевершило очікування Уолл-стріт.

Нагадаємо, що за підсумками другого кварталу 2020 року капіталізація Apple, Amazon, Alphabet і Facebook підскочила на $ 250 млрд. Загальна вартість чотирьох компаній перевищила $ 5 трлн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X