Канадській Fairfax дозволили купити ще одну страхову компанію в Україні

14 серпня 2019, 15:31

Антимонопольний комітет України надав канадській компанії Fairfax Financial Holdings Limited дозвіл на придбання акцій ПАТ Страхова компанія Універсальна.

Про це повідомляється на сайті комітету.

"Надано дозвіл компанії Fairfax Financial Holdings Limited (Торонто, Канада) на придбання [через дочірню компанію FFHL Group Ltd або ТОВ ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз] акцій ПАТ Страхова Компанія Універсальна (Київ, Україна), що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства. Надано дозвіл компанії Fairfax Financial Holdings Limited (Торонто, Канада) на придбання [через новостворене ТОВ ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз] акцій ПАТ Страхова Компанія Універсальна (Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім цього, АМКУ дозволив Європейському банку реконструкції та розвитку придбати частку у статутному капіталі ТОВ ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз, що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства.

Нагадаємо, СК Універсальна заснована в 1991 році, спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування. На другий квартал 2019 року 42,3% акцій належало компанії Whiteford Limited. Активи СК Універсальна станом на 30 червня 2019 року становили 1,311 млрд грн, власний капітал - 276,446 млн грн, зобов'язання - 1,034 млрд грн.

Як повідомлялося, в лютому цього року Fairfax Financial Holdings Limited завершила операцію з купівлі у французької АХА Group її "дочок" в Україні - компаній АХА Страхування і АХА Страхування Життя.

Показати ще новини
Радіо НВ
X