Канадська компанія викупила частку найбільшого в Україні виробника цукру

13 травня 2017, 12:28
Компанія Fairfax Financial Holdings (Торонто, Канада) сконцентрувала 28,01% акцій одного з найбільших виробників цукру в Україні агропромислового холдингу Астарта (Київ)

Про це йдеться в повідомленні Астарти на сайті Варшавської фондової біржі, передають Українські новини.

Згідно з повідомленням, Fairfax придбала ще 1 951 583 акцій, або 7,81% у Aluxes Holding Limited за ціною 60 злотих за акцію.

Відео дня

В результаті завершення всіх транзакцій Fairfax сконцентрувала 28,01% загальної кількості голосуючих акцій.

Нагадаємо, що в серпні 2016 року Fairfax Financial Holdings уклала угоду про купівлю акцій з 2 акціонерами Астарти - кіпрськими Albacon Ventures Limited (володіє Віктор Іванчик) і Aluxes Holding Limited (володіє Валерій Коротков).

Fairfax є холдинговою компанією, яка через свої дочірні підприємства займається страховими операціями, управлінням інвестиціями та іншими операціями з майном.

У листопаді 2016 АМКУ дозволив компанії Fairfax Financial Holdings опосередковано придбати більше 25% холдингу Астарта.

У 2016 році агропромхолдинг Астарта збільшив чистий прибуток в 5,2 рази-до 83 млн євро в порівнянні з 2015 роком.

Астарта об'єднує 5 регіональних підрозділів: ТОВ Полтавазернопродукт, ТОВ Агрофірма ім. Довженка, ТОВ Добробут (Полтавська область), ТОВ Хмельницьке (Вінницька область) і ТОВ Волочиськ-Агро (Хмельницька область).

Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування і реалізація зернових і олійних культур, цукрового буряка, виробництво м'яса і молока, переробка сої.

Компанія обробляє 250 тис. га в 8 областях, має 8 цукровими заводами, молочними фермами на 30 тис. голів і біоенергетичним комплексом в Глобиному Полтавської області, який утворює промисловий цикл з цукровим заводом і заводом з переробки сої.

Показати ще новини
Радіо NV
X