Канадська Bombardier разом з Росією будувала залізницю в обхід України

1 серпня 2018, 19:36

Один з найбільших у світі виробників залізничної техніки - канадська компанія Bombardier брала участь у будівництві залізничної дороги в Росії в обхід українських територій.

Про це повідомляє канадська газета The Globe and Mail.

Представник компанії Олів'є Марсіль підтвердив, що Bombardier виграла тендер в уряду Росії на $8 млн.

За його словами, немає нічого суперечливого у тому, що канадська компанія взяла участь у цьому будівництві.

Відео дня

"Проект на 100% знаходиться на російській території, віддаленій від українського кордону. Його метою було уникнути зону конфлікту та забезпечити безпечної перевезення вантажів та пасажирів між Воронезькою і Ростовською областями", - написав Марсіль у відповідь на запит видання.

Він відзначив, що дії компанії відповідають канадським санкціям проти Росії, а не порушують їх.

При цьому, як пише The Globe and Mail, Bombardier незадовго до виграного тендеру отримала значну підтримку з бюджету Канади, тому їй, ймовірно, варто було б утриматися від участі в тендері.

Нагадаємо, що 7 серпня минулого року Росія почала робочу експлуатацію залізниці, яка побудована у Ростовській та Воронезькій областях в обхід території України, а у вересні Росія організувала регулярний рух вантажних поїздів на лінії Журавка-Міллерово.

У грудні Російські залізні дороги повністю перевели пасажирські потяги далекого прямування на новий залізничний обхід території України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X