Йде за власним бажанням. З меткомбінату Ахметова та Новинського звільняється керівник

19 грудня 2022, 21:26
Дмитро Липпа, гендиректор Каметсталі (Фото:Каметсталь via facebook)

Дмитро Липпа, гендиректор Каметсталі (Фото:Каметсталь via facebook)

Автор: Артем Ільїн

Гендиректор меткомбінату Каметсталь подав у відставку. Наглядова рада підприємства її прийняла.

Наглядова рада заводу Каметcталь (Кам'янське, створений на потужностях Дніпровського металургійного комбінату), змінила генерального директора компанії. Як повідомляє інформагентство Інтерфакс-Україна, наглядова рада звільнила з посади гендиректора Дмитра Ліппу за власним бажанням.

Відео дня

Рішення прийняте 14 грудня 2022 року, проте топ-менеджер залишить свою посаду з 24 грудня.

Виконувачем обов'язків гендиректора призначено Олександра Третьякова. Він раніше обіймав посади в.о. гендиректора Запоріжкокса (Запоріжжя), першого заступника гендиректора – директора з виробництва Запоріжсталі.

У свою чергу наглядова рада Запорожкокса замість Третьякова доручила виконання обов'язків гендиректора Олександру Бехтеру, який раніше обіймав посаду заступника начальника виробничо-технічного відділу, директора з виробництва на цьому ж підприємстві.

Дмитро Ліппа керував Каметсталлю з моменту створення нової юрособи на базі виробничих потужностей Дніпровського МК та Дніпровського КХЗ у жовтні 2021 року.

Метінвест – вертикально-інтегрована гірничодобувна група компаній. Основними акціонерами є група СКМ (71,24%) Ріната Ахметова та Смарт-холдинг (23,76%) Вадима Новинського, які спільно управляють компанією.

Показати ще новини
Радіо NV
X