Кадровики назвали 10 найвищих зарплат у Києві та регіонах

3 жовтня 2015, 21:28
27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото НВ

Експерти вказують на те, що ринок праці активізується восени

У вересні, порівняно з серпнем, більше за інших нові вакансії додавали роботодавці, які шукали топ-менеджерів, фахівців автобізнесу, страхових агентів і фахівців із закупівель, свідчать дані міжнародного кадрового порталу hh.ua

Експерти пояснили, що найменш активно у вересні порівняно з попереднім місяцем шукали держслужбовців, домашній персонал і медпрацівників. Але більша або менша зацікавленість роботодавців конкретними працівниками не змінила рейтинг профсфер, де розміщується найбільше вакансій.

При цьому більше всього пропозицій на ринку є в таких сферах, як продажі, інформаційні технології, адміністративний персонал, маркетинг, а також для молодих фахівців, що починають свою кар'єру.

Найбільш активними у вересні були юристи, маркетологи, консультанти і молоді фахівці. Саме вони значно збільшили свою активність у порівнянні з літнім періодом. В цілому ж топ-5 профсфер з найбільшою кількістю резюме на hh.ua не змінюється – програмісти, фахівці з продажу, молоді фахівці, маркетологи, адміністративні працівники.

Також кадровики кажуть, що найбільше вакансій і резюме, як і раніше, розміщують у Києві і в таких містах, як Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Миколаїв. Значно збільшили свою активність (у порівнянні з попереднім місяцем) роботодавці Одеської, Вінницької та Чернігівської областей.

Зарплати у Києві:


.png_35


ТОП-10 зарплат у регіонах. У вересні в регіонах, як і в столиці, найвищі зарплати пропонують програмістам, керівникам і директорам регіональних представництв:


2121_01


НВ

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 січня, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Головне

Геополітика

Сьогодні, 12:52

article_img
Росія відкинула ультиматум США щодо ракетного договору та наполягає на його збереженні
Події

Сьогодні, 14:00

article_img
Донецьк і Луганськ прямо зараз. Журналіст Денис Казанський розповідає, що відбувається на окупованих територіях
Події

Сьогодні, 13:22

article_img
МОЗ розгляне питання про оголошення епідемії кору в Україні - Супрун