Кабмін зробив крок у бік запуску 4G в Україні

4 липня 2017, 13:09
Кабінет міністрів України на своєму засіданні 4 липня схвалив умови запровадження в державі системи зв’язку нового - четвертого покоління (4G), що враховують в тому числі вимоги до роботи операторів, умови проведення тендерів на продаж ліцензій та вартість ліцензій

Про це повідомила прес-служба відомства.

"Було багато спроб якимось чином цю ситуацію контролювати. Я говорив це не один раз і сьогодні підтверджую: Уряд проти будь-якої "кулуарщини" і не буде підтримувати жодних тіньових схем", - зазначив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Відео дня

Він додав, що рішення отримало експертизу Інноваційної ради при Кабінеті Міністрів і було розглянуто профільним комітетом, які надали свої висновки і засвідчили, що пропозиції з продажу ліцензій 4G "відповідають вимогам прозорості".

Як очікується, початкова вартість ліцензій 4G становитиме біля 6,3 млрд грн: 2,3 млрд грн за діапазон 2600 МГц та 4 млрд 1800 МГц.

Нагадаємо, що НКРЗІ прийняла рішення видати на конкурсній або тендерній основі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом з використанням радіотехнології мобільного зв'язку четвертого покоління (4G/LTE) в 12 областях, а також Севастополі і Криму.

Раніше НКРЗІ повідомляло, що проведе 4G/LTE-тендер в діапазоні 2,6 ГГц до кінця 2017 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X