Кабмін зобов'язав роботодавців працевлаштовувати 45-річних українців

18 жовтня 2017, 20:10
Уряд ввів квоти для працівників старше ніж 45 років, щоб забезпечити їх робочими місцями

Про це сьогодні під час засідання уряду заявив Володимир Гройсман, передає агенство Інтерфакс-Україна.

"Люди іноді кажуть про те, що мені більше 45 років і я не можу знайти собі роботу. Так ось, ми ввели квотування, що люди більше 45 років тепер можуть претендувати на робочі місця в українських компаніях - це буде не менше 4% від загального складу працівників ", - сказав Гройсман.

Відео дня

Прем'єр додав, що це буде обов'язковою умовою для роботодавців.

Міністр соціальної політики Андрій Рева, в свою чергу, заявив, що з схема квотування для підприємств буде подібною квотуванню осіб з інвалідністю, передає Економічна правда.

"Якщо ми беремо людей з інвалідністю, то за кожне створене робоче місце роботодавець суму вартості заробітної плати платить в фонд соціального захисту інвалідів. Якою буде система, як будемо платити, з'ясуємо додатково", - зазначив міністр.

За словами Реви, якщо не ввести відповідні санкції щодо роботодавців-порушників квотування, то "ніхто цим займатися не буде".

"Це законодавча норма, яку ми будемо реалізовувати через підзаконні акти. Закон вступає в силу з 1 січня. Значить, коли має запрацювати ця система? З 1 січня. Усе логічно", - підкреслив Рева.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X