Кабмін затвердив фінплан Нафтогазу c чистим прибутком 11,5 млрд грн

23 грудня 2020, 16:16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава Мінфіну Сергій Марченко утримався від підтримки документа.

Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план НАК Нафтогаз Укріани на 2020 рік з чистим прибутком 11,489 млрд грн і чистим доходом 112,023 млрд грн.

Таке рішення було прийнято на засіданні уряду 23 грудня, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Однак міністр фінансів Сергій Марченко утримався від підтримки документа через наявні у Мінфіну зауваженя. За словами міністра, передбачений в документі чистий прибуток 11,5 млрд грн не узгоджується зі збитком компанії за дев'ять місяців 2020 року. У листопаді Нафтогаз відзвітував про чистий збиток в 17 млрд грн.

Також міністр заявив про необхідність перегляду прибуткової і видаткової частини фінансового плану з урахуванням виявлених Державної аудиторською службою порушень в роботі компанії. Крім того Марченко зазначив, що компанія не виконує показники з видобутку газу, затверджені раніше урядовою програмою.

Однак урядовий комітет перед засіданням Кабміну погодив документ, відхиливши зауваження Мінфіну, і уряд затвердив проєкт фінплану.

Днем раніше Міненерго виплатило НАК Нафтогаз України компенсацію в 32,2 млрд грн за поставки газу протягом 2015-2019 років в рамках режиму покладання спеціальних обов'язків, коли Нафтогаз продавав газ за регульованими цінами.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X