Кабмін затвердив будівництво нового терміналу в аеропорту Запоріжжя

27 жовтня 2017, 16:40
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабміну про затвердження проектно-кошторисної документації будівництва нового пасажирського терміналу в аеропорту Запоріжжя

Про це повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці в Facebook.

"Тільки що Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабінету Міністрів про затвердження проектно-кошторисної документації щодо будівництва нового пасажирського терміналу в запорізькому аеропорту. Всі формальні етапи пройдено, попереду велика робота ", - пояснив міський голова.

Відео дня

Згідно з документом Кабміну №754-р від 6 вересня, опублікованому на офіційному урядовому порталі, загальна кошторисна вартість будівництва нового терміналу на 22 травня 2017 року становить близько 543 млн грн, в тому числі вартість будівельних робіт - 207 млн грн, обладнання, меблів та інвентарю - 235 млн грн, інші витрати - 101 млн грн. Термін будівництва - 2 роки.

Очікується, що триповерховий термінал буде здатний пропускати 400 пасажирів на годину - 250 міжнародних і 150 внутрішніх.

Міжнародний аеропорт Запоріжжя має злітно-посадковою смугою зі штучним покриттям розмірі 2500 на 42 метри, пероном на 11 стоянок для повітряних суден, аеровокзал, іншими спорудами і площами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X