Кабмін запровадив торгові санкції проти Росії

2 січня 2016, 11:03
З 2 січня 2016 року Кабінет міністрів запровадив заходи у відповідь на запроваджені Росією обмеження в торгівлі з Україною

На сайті українського уряду повідомляється, що відсьогодні до всіх товарів походженням з Росії застосовуватимуться пільгові ставки ввізного мита, встановлені Митним тарифом України. При цьому преференційний режим скасовується.

Відео дня

Повідомляється, що обмеження запроваджуються терміном на один рік у зв’язку з діями РФ, які обмежують реалізацію законних прав та інтересів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності України, та у відповідь на призупинення Росією дії договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року стосовно України.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольської, уряд і надалі відстоюватиме інтереси України й послідовно захищатиме українського товаровиробника на зовнішньому та внутрішньому ринках.

Раніше НВ повідомляло, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі разом з іншими органами виконавчої влади розробило пропозиції щодо встановлення відповідних санкцій у зв'язку з діями Росії.

Раніше глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв заявив, що Росія з 1 січня скасувала режим ЗВТ щодо України і ввела продовольче ембарго.

Нагадаємо, 16 грудня президент РФ Володимир Путін підписав указ про припинення дії договору про зону вільної торгівлі СНД з Україною з 1 січня 2016 року.

А 21 грудня прем'єр РФ Дмитро Медведєв повідомив, що підписав постанову про введення щодо України відповідних заходів за приєднання Києва до антиросійським санкцій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X