Кабмін залучив кредит на добудову метро у Харкові

8 листопада 2017, 15:29
Кабінет міністрів схвалив залучення кредиту на проект розширення системи Харківського метрополітену у сумі €160 млн від Європейського інвестиційного банку

Відповідне розпорядження Кабмін прийняв на засіданні у середу без обговорення, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з текстом документу, Міністерству фінансів доручено укласти договір з Харківським метрополітеном і Харківською міськрадою про передачу коштів позики.

Відео дня

Розмір плати за надання позики становить 0,01% річних обраної та непогашеної суми позики.

Крім того, Кабмін прийняв аналогічну постанову, схваливши займ також на €160 млн від Європейського банку реконструкції розвитку.

Проект передбачає продовження "зеленої" гілки метрополітену у Харкові на 3,47 км у напрямку аеропорту, будівництво двох станцій метро - Державінська і Одеська, будівництво депо і придбання 85 одиниць.

Нагадаємо, у липні Кабмін підтримав проект будівництва двох нових станцій Харківського метрополітену і 3,5 км шляхів сполучення метро. Вартість будівництва складе 5 млрд грн.

Пізніше стало відомо, що Європейський інвестиційний банк розширить співпрацю з Україною щодо розвитку інфраструктури українських міст - продовження будівництва третьої лінії метро у Харкові.

Показати ще новини
Радіо NV
X