Кабмін втретє продовжив надзвичайний стан у енергетиці

11 травня 2017, 12:32
Кабінет міністрів України на засіданні у середу, 11 травня, продовжив термін дії тимчасових надзвичайних заходів на електроенергетичному ринку ще на місяць
Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, що надзвичайний стан в енергетиці було затверджено Кабміном 15 лютого в ході позачергового засідання.

Подібні заходи були пов'язані з повною блокадою постачання вугілля-антрациту з окупованих територій Донбасу і, відповідно, перебоями постачання вугілля на теплові електростанції України.

Відео дня

У період дії надзвичайних заходів НЕК Укренерго зобов'язана визначити допустимий рівень зниження резерву енергогенеруючих потужностей; встановити вимоги щодо складу обладнання ТЕС в розрізі енергоблоків; при необхідності та за погодженням з Міненерговугілля – застосовувати графіки аварійних відключень.

У свою чергу, ДП Енергоринок необхідно розробити графіки навантаження енергосистеми з урахуванням вимог Укренерго по складу обладнання ТЕС; забезпечити нарахування платежів за електроенергію її виробникам (які працюють за ціновими заявками), для яких зафіксовані графіки та обсяги виробництва, граничної ціни системи.

Крім того, НАЕК Енергоатом зобов'язана забезпечити часткове розвантаження окремих блоків АЕС у вихідні та святкові дні при необхідності.

16 березня Кабінет Міністрів України ще на 1 місяць продовжив дію надзвичайного стану (надзвичайних заходів) на ринку електричної енергії

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X