Кабмін вирішив допомогти IKEA зайти на український ринок

25 квітня 2018, 16:38

Кабінет міністрів України створить міжвідомчу робочу групу для сприяння процесу виходу шведської мережі магазинів меблів і товарів для дому IKEA на ринок країни.

Про це Офіс по залученню і підтримці інвестицій UkraineInvest повідомив на Facebook-сторінці.

"Вирішено, що уряд створить міжвідомчу робочу групу, на яку будуть запрошені представники Київської міськдержадміністрації, для комплексного і ефективного вирішення питань сертифікації продукції, ліцензування, митних та інших питань, щоб гарантувати, що IKEA зможе якомога швидше відкрити свої фірмові магазини в Україні", - сказав директор UkraineInvest Даніель Білак.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що IKEA має намір вийти на український ринок. Глава правління Мандарин Плаза Олександр Черницький повідомляв, що IKEA може стати орендарем найбільшого в країні торгово-розважального центру Південний площею 450 тис. кв. м, початок будівництва якого заплановано на кінець 2017 року Голосіївському районі Києва.

Також повідомлялося, що ІКЕА зацікавлена у співпраці з українськими постачальниками дерев'яних меблів і комплектуючих до неї.

Пізніше стало відомо, що IKEА має намір протягом 1-2 років відкрити перший об'єкт в Києві. У лютому ЗМІ повідомляли, що IKEA відкриє магазин в Україні до кінця 2018 року.

Нагадаємо, в 2011 році IKEA заявляла про намір інвестувати € 20 млн в розширення виробничих потужностей компанії ЕНО-Меблі Лтд (Мукачево, Закарпатська область) до 2016 року.

Розвитком мережі в Україні буде займатися IKEA Південно-Східна Європа, яка управляє роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Показати ще новини
Радіо NV
X