Кабмін доручив голові Мінцифри Федорову займатися лотереями

23 серпня 2022, 11:39
Михайло Федоров (Фото:mykhailofedorov/Facebook)

Михайло Федоров (Фото:mykhailofedorov/Facebook)

Кабмін передав до компетенції голови Мінцифри Михайла Федорова випуск та проведення лотерей. Раніше лотереї перебували у компетенції міністерки економіки Юлії Свириденко.

Кабінет міністрів України відніс лотереї та азартні ігри до компетенції міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Про це йдеться у постанові Кабміну №924 від 19 серпня 2022 року.

Відео дня

Згідно з рішенням уряду, тепер випуск та проведення лотерей, а також організація та проведення азартних ігор належать до компетенції глави Мінцифри Михайла Федорова.

Раніше випуск та проведення лотерей належали до компетенції першого віце-прем'єр-міністра — міністра економіки Юлії Свириденко.

Також питаннями лотерей та азартних ігор займеться Урядовий комітет з питань цифрової трансформації, освіти, науки та інновацій, охорони здоров'я, захисту довкілля та природних ресурсів, правової політики, азартних ігор та лотерей.

На початку квітня започаткований росіянами букмекер 1xBet отримав від КРАЇЛ ліцензію на роботу в Україні.

Петиція з вимогою заборонити роботу в Україні букмекера 1xBet, заснованого росіянами, набрала понад 25 000 підписів за тиждень.

Президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністрові Денису Шмигалю опрацювати це питання разом із правоохоронними органами.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X