Кабмін спростив ліцензування виноробів

5 жовтня 2018, 08:20

Кабінет міністрів України вирішив спростити процедуру видачі ліцензій малим виробникам винопродукції.

Відповідну постанову було прийнято у середу, 3 жовтня, повідомляє прес-служба уряду.

Так, раніше малому виробнику для отримання ліцензії потрібно було разом з іншими документами подати атестат виробництва, підготовка якого займала додатковий час.

Відео дня

Тепер виноробу замість атестації виробництва потрібно подати до Держпродспоживслужби відповідну декларацію, де зазначається наявність у нього необхідного устаткування для виробництва виноробної продукції. Після цього Державна фіскальна служба надасть йому ліцензію на власне виробництво у передбачений законодавством термін.

Спрощення процедури отримання ліцензії забезпечить розвиток малого бізнесу у галузях садівництва, бджільництва та виноградарства, дозволить зменшити монополізацію винного ринку та розширити випуск якісної української конкурентоспроможної продукції, зацікавить сільськогосподарські підприємства у відновленні та розширенні виноградників, насаджень плодово-ягідних культур, збільшенні кількості бджолосімей.

У Кабміні зазначили, що у 2018 році на підтримку розвитку садівництва та виноградарства уряд виділив 300 млн грн.

Нагадаємо, що у березні Верховна рада прийняла закон №6693, який спрощує процедуру ліцензування виробництва виноробної продукції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X